IV edycja targów Spa

Targi Spa jest imprezą organizowaną od niedawna. Mają wielu zwolenników przede wszystkim z branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Jednakże grono osób zainteresowanych imprezą jest znacznie większe. Na pokazach pojawiają się również właściciele Spa, hoteli, pensjonatów, dystrybutorzy, handlowcy i przedstawiciele. W kwietniu 2015 roku już po raz czwarty będziemy mieli możliwość obejrzenia wystaw przodujących na rynku firm, wysłuchania wykładów profesjonalistów z branży, jak również wzięcia udziału w prestiżowych konkursach.

Targi SPA mają za zadanie skupić w jednym miejscu ekspertów, producentów, którzy będą chcieli przedstawić swoje usługi i produkty w jak najlepszym świetle. Możliwości, jakie dają targi to również rozmowy z fachowcami, zapoznanie się z trendami, ujrzenie nowatorskich technik, oraz wzięcie udziału w przygotowywanych z myślą o zwiedzających warsztatach. Rok 2015 niesie ze sobą wiele spotkań branżowych tego typu. Niektóre z nich pojawiają się po raz kilkunasty, a niektóre, tak jak targi kosmetyczno – fryzjerskie po raz czwarty. Jednakże zainteresowanie tego typu targami jest tak wielkie, iż organizatorzy starają się inwestować w targi SPA coraz częściej.

Warto wiedzieć, że tegoroczna konferencja będzie podzielona ze względu na różnorodność branż, na dwa panele. Zarówno będzie można wysłuchać wykładów i obejrzeć prezentacje multimedialne powiązane z tematyką kosmetyczną, jak również fryzjerską. Targi SPA z pewnością owocują w kontraktach, jak również w zawieraniu cennych znajomości. Są szansa dla mniejszych firm i placówek wypoczynkowych, jak również luksusowych lokali usługowych na rynku gospodarczym. Warto więc wziąć w nich udział, i zaprezentować dorobek, który może zdobyć wielkie grono fanów.