Narożnik rozkładany jako alternatywa dla tradycyjnej wersalki

Narożniki rozkładane z funkcją spania to cieszące się dużą popularnością meble wypoczynkowe, które z pewnością są świetną alternatywą dla tradycyjnej wersalki. Pozwalają na odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, zapewniając miejsce zarówno do siedzenia jak i do spania.

Obie te funkcje są istotne, aby zapewnić komfort osobom użytkującym. W ciągu dnia narożnik jest zwykłym miejscem do siedzenia, zazwyczaj usytuowanym naprzeciw telewizora, a obok znajduje się mały stoliczek, na którym można coś postawić. Takie rozwiązanie idealnie pasuje, gdy chcemy zrobić sobie poobiedni odpoczynek. Natomiast ukryta funkcja spania świetnie sprawdzi się także jako rozwiązanie, gdy pomieszczenie jest małych rozmiarów, a wtedy narożnik nie będzie zajmował dużo miejsca bo w każdej chwili można go złożyć. Rozkładany narożnik może posłużyć jako łóżko małżeńskie, ale także może być wykorzystane przez jedną osobę, np. w pokoju dziecka. W przypadku, kiedy goście zostają mebel ten posłuży dla nich jako dodatkowe miejsce do spania. Takie rozwiązanie dobrze nadaje się do pomieszczeń, w których jest mało miejsca, a urządzić trzeba je tak, by zapewnić komfort codziennego użytkowania.

Narożniki są najlepszym rozwiązaniem, gdyż pozwalają oszczędzić miejsce. Na plus zasługuje fakt, że posiadają pojemniki na pościel, co jest bardzo przydatnym rozwiązaniem. Sklep meblowy Meble Bik w swojej ofercie posiada szeroki wybór różnych narożników. Duży wybór narożników rozkładanych w nowoczesnym stylu znacząco różni się od tradycyjnej wersalki, jest to najnowocześniejszy mebel, po który sięgają osoby, które chcą zagospodarować pokój dzienny w najbardziej możliwy sposób.

Do wyboru mamy modele z bokami i poduszkami, które nadają nowoczesnego designu oraz jednocześnie zapewniają komfort użytkowania. Bogata oferta zawiera zarówno meble małych rozmiarów jak i dużych, tak by każdy mógł wybrać odpowiedni model do siebie i żeby oczywiście pasował do pomieszczenia. Każdy odnajdzie coś dla siebie i z pewnością zaspokoi swoje potrzeby. Narożnik do pokoju dziennego zapewni zarówno funkcjonalność użytkowania, ale także dekorację pomieszczenia, ponieważ jest to mebel nowoczesny i wyglądający estetycznie.

Do wyboru są  przeróżne modele, które można dopasować do każdego wnętrza. Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie to należy wziąć pod uwagę tapicerkę, z której wykonany jest narożnik. W ten sposób możemy dopasować wygląd mebla do stylu i kolorystyki wnętrza tak, by  wszystko ze sobą współgrało. Do wyboru do koloru – są przeróżne tkaniny, które możemy wybrać.

Niezmiennie od wielu lat dużym powodzeniem cieszy się skóra naturalna, ale nie ma znaczenia czy wybierzemy skórę czy inne tkaniny, bo każdy rodzaj narożnika będzie nadawał elegancji i nowoczesnego stylu pomieszczeniu.  Narożnik umożliwia pomieszczenie wielu osób co jest bardzo ważne, jeśli chcemy zaprosić gości do domu, a dodatkowo wyposażony w funkcję spania pozwoli ich przenocować. Czego chcieć więcej? Z pewnością jest to idealne rozwiązanie dla każdego!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz